Farmaceutski proizvodi (lijekovi)

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima

Opća bolnica i bolnica branitelja Domovinskog rata Ogulin priprema provedbu otvorenog postupka javne nabave velike vrijednosti za predmet nabave "Farmaceutski proizvodi (lijekovi)" s ciljem sklapanja Okvirnog sporazuma.

Naručitelj objavljuje nacrt Dokumentacije o nabavi, a temeljem članka 198. stavak 3. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016) poziva sve zainteresirane gospodarske subjekte da do 13.06.2017. godine do 15:00 sati dostave eventualne primjedbe i prijedloge na adresu elektroničke pošte:

Naručitelj zadržava pravo izmjene navedenoga nacrta u bilo kojem dijelu prije objave postupka javne nabave.

Troškovnik (Prilog br. 1.) - Grupa 1

Dokumentacija o nabavi

Lož ulje

Prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima

Opća bolnica i bolnica branitelja Domovinskog rata Ogulin priprema provedbu otvorenog postupka javne nabave velike vrijednosti za predmet nabave "Lož ulje" s ciljem sklapanja Okvirnog sporazuma.

Naručitelj objavljuje nacrt Dokumentacije o nabavi, a temeljem članka 198. stavak 3. Zakona o javnoj nabavi (NN 120/2016) poziva sve zainteresirane gospodarske subjekte da do 16.10.2017. godine do 15:00 sati dostave eventualne primjedbe i prijedloge na adresu elektroničke pošte:

Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Dokumentacija o nabavi

Troškovnik (Prilog br.1)

Izvješće o prethodnom savjetovanju

FUVI0111ADANAUL